VII Karnawałowy Bal Markowiaka. 28.01.2023 r. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 6 lutego 2023    18:58

Karnawałowy Bal Markowiaka to cykliczne wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga, wpisujące się w kalendarium podwarszawskich Marek. Na VII Balu, 28 stycznia Anno Domini 2023, w "Osadzie Augustów", za Puszczą Słupecką, po raz kolejny mieszkańcy Marek bawili się do białego rana przy zagrzewającej do tańca, skocznej, polskiej, w tym biesiadnej, oraz zagranicznej muzyce zespołu "Again Party", który przybył do stolicy z dalekiej Puszczy Kozienickiej.

Słusznie powiadają, że nic piękniejszego, jak statek z rozwiniętymi żaglami, koń w galopie i... KOBIETA w TAŃCU.

Na Balu Markowiaka pięknych kobiet nigdy nie brakuje. Do zobaczenia za rok, kiedy to znowu Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga będzie cieszyć się z przyznawania nagród w konkursie historycznym o Markach, wybierania Najbardziej Roztańczonej Pary oraz Króla i Królowej Balu.

 

A tym czasem przeżyjmy to jeszcze raz!

Galeria

zdjecie: 131204
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry