Powstanie filia poradni psychologiczno - pedagogicznej w Markach!

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 18 lutego 2023    08:05

Powstanie filii poradni psychologiczno - pedagogicznej w Markach staje się faktem.

To dłuższa historia wielu działań, które doprowadziły do szczęśliwego końca temat powstania w naszym mieście jakże wyczekiwanej przez Mieszkańców placówki. Pisząc "szczęśliwego końca" mam na myśli kwestie formalne, ponieważ na oficjalne otwarcie jeszcze chwilę poczekamy. Najważniejsze, że lokal, który znalazły władze naszego miasta spełnia wymogi postawione przez Powiat. 

To bardzo słuszny kierunek. Dla doprecyzowania - ta idea zrodziła się na posiedzeniach Komisji Edukacji, Sportu i Turystyki Powiatu Wołomińskiego. Faktem jest, że Starosta wsłuchując się w głos radnych powiatowych podjął konkretne kroki proponując Miastu stworzenie filii, jeśli Miasto znajdzie lokal spełniający wymogi Powiatu. 

Dla mnie osobiście był i jest to mega ważny temat, dlatego od dłuższego już czasu zabiegałem o filie w naszym mieście, długo przed filią w Ząbkach, która jak się okazało nie rozwiązała problemu dla Mieszkańców naszego miasta.

https://wp.me/p1j3Kk-34Y
https://wp.me/p1j3Kk-3x9
https://wp.me/p1j3Kk-2pW
https://marki.net.pl/wpis-99527-xxx
https://marki.net.pl/wpis-130606-powstanie_filia_poradni_psychologiczno___pedagogicznej_w_markach
https://marki.net.pl/wpis-130997-poradnie_psychologiczno___pedagogiczne_na_terenie_naszego_powiatu

Dziś nie sposób nie cieszyć się z tego, że filia poradni powstanie, dlatego dziękuję Adam Lubiak - Starosta Wołomiński oraz Naczelnik Wydziału Edukacji Hanna Skrzypczak za dopięcie tematu oraz Jacek Orych Burmistrz Miasta Marki za znalezienie stosownego lokalu dla przyszłej filii, a także Dyrektor OPS Marki Magdalena Rogalska-Kusarek z którą niejednokrotnie rozmawiałem na ww. temat. Współpraca i jeszcze raz współpraca. Nie pomijam i nie umniejszam starań nikogo, bo najważniejszy jest efekt końcowy... Nie wszyscy jednak mają podobne nastawienie.

Galeria

zdjecie: 131228
fot. 1
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry