Dobre wieści dla mieszkańców ul. Bandurskiego 55 w Markach

Tomasz Paciorek

 21 lutego 2023    12:04

Wczoraj, tj. 20.02.2023 r. odbyło się w UM, wcześniej umówione, spotkanie mieszkańców ul. Bandurskiego 55 z Panem Jacek Orych Burmistrz Miasta Marki oraz radym z okręgu Tomasz Paciorek.

Spotkanie dotyczyło pobudowania nakładki asfaltowej na ww ulicy. Ustalono, że po rozstrzygnięciu postępowania przetargowego, co najprawdopodobniej nastąpi w II połowie br., na tzw. sięgaczu od ul. Bandurskiego aż do "zawrotki", zostanie położona nakładka asfaltowa. Nakładka zapewni mieszkańcom większy komfort dojazdu do posesji, niż to ma miejsce obecnie.

Odwodnienie ulicy zostanie poprowadzone liniowo - wzdłuż drogi. Jeśli założenia zostaną zrealizowane zgodnie z planem mieszkańcy posesji przy ul. Bandurskiego 55, do końca tego roku, będą cieszyć się z nowego dojazdu.

Na bieżąco będę monitorował postępy w tej sprawie.

Foto: google maps

Galeria

zdjecie: 131231
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry