W Szpitalu Powiatowym rusza poradnia laktacyjna.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 21 lutego 2023    13:56

W Przychodni Specjalistycznej Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie rusza poradnia laktacyjna.

Jako „Szpital Przyjazny Dziecku” placówka jest przygotowa, aby na każdym etapie wspierać mamy, przygotowujące się lub już karmiące piersią.????

Panie, które zaobserwują trudności z karmieniem lub chcą uzyskać odpowiedzi na nurtujące je pytania, w poradni otrzymają fachową pomoc.

Konsultacji medycznych udziela Katarzyna Krawczyk lekarz pediatra i jednocześnie certyfikowany doradca laktacyjny, która specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów takich jak:

???? nadmiar lub niedobór pokarmu,

???? przystawianie dziecka do piersi,

???? niepokojąca waga dziecka,

???? sprawdzanie wędzidełka języka u niemowląt (i w razie potrzeby możliwy jest zabieg frenulotomii, czyli podcięcia wędzidełka).

Drogie Panie, pamiętajcie proszę, że kłopoty z karmieniem występują bardzo często i to żaden powód do wstydu. Fachowa pomoc daje szanse na szybkie wyjście z niełatwej sytuacji.

Szczegółowe informacje i zapisy na wizyty pod numerem tel. 22 76 33 922.

Galeria

zdjecie: 131233
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry