Przetarg na system roweru miejskiego

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 22 lutego 2023    12:20

Podobnie jak w poprzednich latach rozwiązanie będzie kompatybilne z warszawskim

Ogłosiliśmy przetarg na opracowanie i wdrożenie systemu rowerowego w naszym mieście, obejmujący instalację, kompleksową eksploatację, konserwację i zarządzanie systemem. Jeśli uda się wyłonić wykonawcę, będzie on realizować tę usługę do 30 listopada tego roku. Zakładamy, że w systemie KołoMarek znajdzie się 105 rowerów, w tym cztery dziecięce. Docelowo będzie działać siedem stacji (otwarcie jednej będzie możliwe później – z uwagi na realizację inwestycji na północnym odcinku Alei Piłsudskiego).

„Zamawiający wymaga aby system rowerowy w mieście Marki był kompatybilny z systemem roweru publicznego prowadzonym przez m.st. Warszawa i innymi systemami, na które Zamawiający wyrazi pisemną zgodę. Kompatybilność polega na tym, że użytkownik przy użyciu tego samego konta użytkownika, karty lub telefonu będzie mógł korzystać zarówno z systemu w Markach, jak i Warszawie a także innych systemów, na które Zamawiający wyrazi pisemną zgodę” – czytamy w dokumentacji przetargowej.

Oferty potencjalnych dostawców usługi otworzymy 1 marca.

Więcej informacji o przetargu - TUTAJ

Galeria

zdjecie: 131235
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry