Zuzanna Żyrafa - musical dla dzieci

START:    1 kwietnia 2023    12:00

Paulina Rogowska MCER

 27 lutego 2023    11:29

Zuzanna Żyrafa to musical dla dzieci w wieku 4-8 lat. Aktorzy i tancerze wcielają się w postacie sześciu afrykańskich zwierzątek: żyrafę, papugę, dwie małpki, słonia i lwa.  Przedstawienie w zabawny sposób opowiada o ich przyjaźni, wspólnym budowaniu domu, o wadach i zaletach bohaterów, a także o tym, że każdy z nas jest inny, ale właśnie dlatego każdy jest potrzebny. Spektakl wyróżnia się: bardzo bogatą scenografią, barwnymi kostiumami, ważnymi wątkami eko, a także proporcją tematów chłopięcych i dziewczęcych.

Niezwykle śmieszne i  interaktywne przedstawienie powstało na podstawie piosenek małpki Dj Miki znanej z kanałów telewizyjnych przeznaczonych dla najmłodszych takich jak:

Polsat, Jim Jam, 4FunKids, PoloTV, TVS, Top Kids, oraz komunikującej się ze swoją wierną publicznością poprzez kanał internetowy: DJ Miki gra.

Piosenki z przedstawienia mają milionowe odsłony na YouTube. Tytułowa Zuzanna Żyrafa to aż 52 mln odsłon.

Zuzanna Żyrafa jest tak popularną postacią wśród dzieci, że powstają: torty w kształcie Zuzanny Żyrafy, maskotki, setki virali, a nawet oryginalne wykonania piosenki, śpiewane przez dzieci i dorosłych.

Twórcy spektaklu:

Anna Milej – scenariusz, reżyseria, choreografia

Małgorzata Kosik – teksty piosenek, współpraca – scenariusz, choreografia

Marcin Nierubiec – kompozycje muzyczne

Witold Karolak – kompozycje muzyczne

Paweł Kozłowski – aranżacje

Bilety tutaj oraz w kasach MCER.

Galeria

zdjecie: 131242
fot. 1
zdjecie

Paulina Rogowska

Mareckie Inwestycje Miejskie Sp. z o. o.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry