27 lutego 2023 13:15
Drogie Panie,
gorąco zachęcam do zapoznania się z poniższą propozycją, czyli projektem „Edukacja w zakresie profilaktyki nowotworów raka sromu oraz raka trzonu macicy” realizowanym przez Ogólnopolską Organizację Kwiat Kobiecości Zadanie dofinansowane z budżetu #Mazowsze.
Poniżej link do pobrania pierwszej i drugiej części bezpłatnego e-booka edukacyjnego pt. „Wykrycie oznacza życie”: www.kwiatkobiecosci.pl/ebook
Celem e-booka jest zwiększenie świadomość kobiet na temat profilaktyki i badań diagnostycznych nowotworów ginekologicznych, co w przyszłości, mamy nadzieję, zaowocuje zmniejszeniem umieralności z powodu raka sromu i raka endometrium.
Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa