Zapraszamy do lektury najnowszego biuletynu Marki.pl

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 28 lutego 2023    14:59

W tym roku Marcovia Marki obchodzi setne urodziny. Tej pięknej rocznicy poświęcamy główny materiał naszego biuletynu informacyjnego. Przeczytacie w nim o historii klubu i jego współczesności, znajdziecie archiwalne i nowe zdjęcia.

Sporo miejsca poświęcamy nadchodzącym wydarzeniom kulturalnym i rekreacyjnym. Zaprosimy Was m.in. na koncerty, przedstawienia dla dzieci, wernisaż czy warsztaty.

Nie mogło zabraknąć informacji o inwestycjach. W tym numerze piszemy o modernizacji północnego odcinka Alei Piłsudskiego, planowanym montażu sygnalizatorów prędkości, a także o dopłatach do wymiany pieców, dzięki którym zmniejszamy tzw. niską emisję. Prosimy też zwrócić uwagę na ciekawe wykresy, które pokazują, jak zmieniło się bezpieczeństwo ruchu po oddaniu obwodnicy Marek.

Opowiemy Wam też o dwóch nietuzinkowych postaciach z naszego miasta: Marku Kwietniu, który zdobył Koronę Ultramaratonów Polskich, oraz Jacku Kurzepie, który o akordeonach wie wszystko i potrafi na nich pięknie zagrać.

Zapraszamy do lektury! POBIERZ

Wersja papierowa dostępna jest w ratuszu, CAF3, MOK, bibliotece, OPS przy Lisa-Kuli oraz MCER.

Galeria

zdjecie: 131252
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry