Tak dla inwestycji Samorządu Województwa Mazowieckiego na terenie powiatu wołomińskiego, w tym naszego miasta!

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 16 marca 2023    14:00

Wspólnie z wicemarszałkiem Wiesław Raboszuk, przewodniczącą komisji odpowiedzialnej za infrastrukturę drogową Anna Katarzyna Brzezińska-Radna Sejmiku Województwa MazowieckiegoKrzysztof StrzałkowskiPiotr Kandyba – Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego rozmawialiśmy o wsparciu Mazowsza dla inwestycji na terenie powiatu wołomińskiego, w tym tych na terenie Marek.

W przypadku naszego miasta mówimy o rozbudowie ul. Wilczej od ul. Sowińskiego do ul. Sokolej. Nie ukrywam, że wielu Mieszkańców tej ulicy prosiło mnie o wsparcie, dlatego zabiegam (wspólnie z samorządowcami na poziomie Mazowsza) o dofinansowanie tej inwestycji. Chodzi o niemałą kwotę 4 mln zł – o którą wnioskuje marecki samorząd. Każda złotówka, która przyczyni się do poprawy infrastruktury naszego miasta, a co za tym idzie poprawy warunków życia Mieszkańców jest na wagę przysłowiowego złota. Zawsze będę wspierał dobre projekty.

Głęboko w to wierzę, że dzięki bardzo dobrej współpracy nie tylko przebudowa ul. Wilczej w naszym mieście, ale również inne inwestycje na terenie powiatu zostaną zrealizowane dzięki wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

Sejmik Województwa Mazowieckiego

Platforma Obywatelska Marki

Galeria

zdjecie: 131275
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry