Posprzątaj z nami Meksyk i okolice!

START:    22 kwietnia 2023    10:00

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 16 marca 2023    14:06

Muszę przyznać, że z pewną niecierpliwością czekałem na pierwszą w tym roku akcję sprzątania terenów zielonych w naszym mieście. Już za nieco ponad miesiąc, bo 22 kwietnia przypada ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI ???? i będzie to okazja do porządków wokół zbiornika wodnego MEKSYK, przy ul. Grunwaldzkiej.

Z racji tego, że od lat biorę czynny udział w podobnych akcjach, zarówno organizacyjnie, jak i sprzątając śmieci – wiem jak ważne są to przedsięwzięcia. Przez lata zebrano tysiące worków wypełnionych wszelkimi odpadami, wynosiliśmy z lasów łóżka, opony, stary sprzęt agd, itp. ciekawostki.

Już dziś w imieniu Stowarzyszenie Projekt Marki gorąco zachęcam do udziału w tej jakże potrzebnej akcji sprzątania, która jest dodatkowo okazją do sąsiedzkiej integracji i lekcją dla najmłodszych.

BĄDŻCIE Z NAMI TEGO DNIA!

Partnerami akcji są:

Miasto MarkiPZW Koło Miejskie nr 14 MarkiAgencja Ubezpieczeniowa Ewa RosaKsięgarnia ELPAT

Patronat medialny: WWL24Życie Powiatu na Mazowszu

Wspierają nas również Platforma Obywatelska MarkiPlatforma Obywatelska Warszawa WOLA

Galeria

zdjecie: 131279
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry