Losowanie wyłoniło cztery brakujące osoby do Zespołu ds. MBO

Katarzyna Pisarska UMMarki

 17 marca 2023    10:17

W czwartek, 16 marca, w południe przeprowadzone zostało losowanie wśród osób zgłoszonych do pracy w Zespole ds. MBO. Tym sposobem uzupełniono skład Zespołu ds Mareckiego Budżetu Obywatelskiego (MBO).

Do wybranych wcześniej osób - dla przypomnienia - są to przedstawiciele Burmistrza - Ada Gajek z Wydziału Promocji, Zdrowia i Sportu, zastępca Burmistrza - Dariusz Pietrucha, przedstawiciele Rady Miasta - radni Andrzej Nadolski oraz Grzegorz Chwiłoc-Fiłoc dołączyły 4 kolejne osoby.

Z czterech zgłoszonych kandydatur z grona mieszkańców wylosowani zostali: Dorota Łoniewska oraz Arkadiusz Polowczyk.

Organizacje pozarządowe zgłosiły trzy kandydatury i w drodze losowania do grona zespołu dołączyła Jolanta Bobel - przedstawicielka  Mareckiego Klubu Kobieta z Pasją oraz Paweł Jakubowski - przedstawiciel Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach.

Gratulujemy wyboru.

Zamieszczamy zarządzenie Burmistrza, które przybliży zakres zadań, jakie należą do członków Zespołu. 

Galeria

zdjecie: 131280
fot. 1
zdjecie

Katarzyna Pisarska

Naczelnik Wydziału Promocji, Zdrowia i Sportu Urzędu Miasta Marki

www.marki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry