Magia iluzji - Mała Scena MCER

START:    6 maja 2023    12:00

Paulina Rogowska MCER

 20 marca 2023    09:50

Zapraszamy na wspaniałe wydarzenie w ramach cyklu Mała Scena MCER! Już 6 maja o godz. 12.00 wystąpi dla Was znany iluzjonista, uczestnik programu „Mam talent”- Marcin Gogołowicz!
Myślisz, że już się nie da Ciebie zaskoczyć, aż tu nagle… na Twoich oczach stół zaczyna latać, a przedmioty zaczynają znikać. Magia? Iluzja? Na pewno jedyne w swoim rodzaju przedstawienie, które odkrywa tajemnice fascynującego świata abstrakcji.
Kiedy coś wydaje się niemożliwe… to znaczy, że źle patrzysz. Ale im bardziej się przyglądasz, tym łatwiej Cię oszukać.

Pokaz magii i iluzji w wykonaniu Marcina Gogołowicza to niezapomniane widowisko, które przede wszystkim bawi i zadziwia. Show odbywa się w swobodnej atmosferze w taki sposób, aby jak najbardziej angażować najmłodszych widzów. Iluzjonista czaruje wśród dzieci, a część trików dzieje się w ich dłoniach. Na twarzach widzów nieustannie rysuje się zaskoczenie, zdziwienie i śmiech. Na to przedstawienie w szczególności zapraszamy dzieci, ale także całe rodziny. Gwarantujemy jednak, że interaktywny charakter pokazu zapadnie w pamięci każdego widza.

Marcin Gogołowicz – iluzjonista z ponad 20 letnim doświadczeniem. Jeden z najlepszych iluzjonistów w Polsce, absolwent międzynarodowej szkoły iluzji w Stanach Zjednoczonych. Uczestnik programu „Mam Talent” w którym usłyszał „3xTAK”. Łączy klasyczną iluzję zręcznościową z elementami iluzji psychologicznej co sprawia, że występy są ciekawe, dynamiczne i bardzo zróżnicowane. To prawdziwy specjalista od iluzji kontaktowej oraz kreowania magicznej atmosfery!

Bilety dostępne w kasach MCER oraz na Bilety24

Galeria

zdjecie: 131286
zdjecie

Paulina Rogowska

Mareckie Inwestycje Miejskie Sp. z o. o.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry