Spektakl dla dzieci "Tiki rafa. Na krańcu świata"

START:    1 czerwca 2023    09:00

Paulina Rogowska MCER

 22 marca 2023    11:27

Serdecznie zapraszamy grupy przedszkolne i szkolne, a także klientów indywidualnych na wyjątkowe przedstawienie teatralne połączone z animacjami w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym. 
 
W Dzień Dziecka (czwartek, 01.06.2023, godz. 9.00 i 11.00), na naszej scenie przy Wspólnej 40 w Markach, odbędzie się kolorowy, edukacyjny, interaktywny spektakl pt. „Tiki Rafa. Na Krańcu świata” w wykonaniu Teatru Bajaderka. Wydarzenie jest odpowiednie dla dzieci w wieku 3-11 lat.

Zapraszamy serdecznie na pełną przygód, morską opowieść o kolorowej kuli ziemskiej! Wiatr kołysze wszystkie fale więc wsiadajmy czym prędzej na pokład przepięknej Tiki Rafy, aby wraz z Kapitanem Koralem i jego papugą Renią popłynąć w niezapomnianą podróż po wielkich kontynentach! Czekają was niesamowite doznania słuchowe oraz wzrokowe. Szczurek Sznurek opowie dzieciom o ciekawostkach ze świata, a Podróżniczka Mera spełni swoje największe marzenie. Usłyszymy porywające, morskie opowieści oraz historie, które mogą zmrozić krew w żyłach, a wszystko w akompaniamencie śpiewających mew. Młodzi pasażerowie poznają charakterystyczne dla danego kontynentu zwierzęta, zwłaszcza zagrożone gatunki. Ta podróż będzie pełna mądrych morałów i ciekawostek o świecie i ekologii. Dowiemy się, jak możemy wspólnie zadbać o naszą planetę Ziemię!
Razem z Tiki Rafą obierzemy wspólnie kurs… na kraniec świata!

POSTACIE: Kapitan Koral, Podróżniczka Mera,
Szczurek Sznurek, Papuga Renia, Śpiewające Mewy

TEMAT: EKOLOGIA – OCHRONA KLIMATU
I ŚRODOWISKA, ZAGROŻONE GATUNKI”

Można już rezerwować bilety grupowe dla szkół i przedszkoli (22 100 23 24, m.rowicka@mcer.pl)

Kup bilet godzina 9:00

Kup bilet godzina 11:00

Galeria

zdjecie: 131289
zdjecie

Paulina Rogowska

Mareckie Inwestycje Miejskie Sp. z o. o.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry