Ul. Dobra i Podkomorzego - ma być lepiej.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 24 marca 2023    13:39

W ostatnim czasie pisałem w sprawie zalewania mareckich ulic od ogrodzenia do ogrodzenia, co oczywiście utrudnia lub wręcz uniemożliwia poruszanie się pieszo po takich drogach.

O otrzymanej właśnie odpowiedzi na moje wystąpienie wynika, że problem na ul. Dobrej zostanie rozwiązany poprzez budowę kanalizacji deszczowej w ramach przebudowy ciągu ulic w tym rejonie (Popiełuszki, Wyszyńskiego, Jana Pawła II) – przetarg na przebudowę ma zostać ogłoszony w tym roku.

Jeśli zaś chodzi o ul. Podkomorzego, to planowane jest rozwiązanie na zasadach sączka filtrującego (rów przydrożny składający się z materiału mineralnego – kruszywa o frakcji …) Brzmi zawile, ale jeśli ma to realnie wpłynąć na obecną sytuację na tej ulicy, to chyba nikt nie będzie rozkładał na czynniki pierwsze tego rozwiązania.

W odpowiedzi na moje wystąpienie jest odniesienie do tych dwóch ulic, bo choć pisałem generalnie o problemie w szerszym wydaniu, to podałem przykłady właśnie wspomnianej ul. Dobrej i Podkomorzego.

Galeria

zdjecie: 131297
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry