26 marca 2023    22:12

W niedzielę, 2 kwietnia, w 18. rocznicę śmierci Św. Jana Pawła II, po Mszy Świętej o godzinie 10.30 sprzed kościoła parafii Św. Izydora wyruszy Marsz Papieski. Marsz będzie wyrazem poparcia i obrony dobrego imienia Świętego Jana Pawła II. Będzie miał charakter modlitewny z uwzględnieniem bezcennego dziedzictwa myśli Wielkiego Polaka. Pokażmy nasze przywiązanie i poparcie dla jego osoby.

Zapraszamy do udziału w marszu mieszkańców naszego miasta. Prosimy o zabranie ze sobą biało-żółtych flag papieskich lub narodowych. Organizatorami są wspólnoty parafii Św. Izydora oraz Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga.

START
Godzina 11.30         

ZAKOŃCZENIE
Godzina 12.30

TRASA MARSZU
Piłsudskiego – Bandurskiego – Okólna – Meszka I – Rejtana – Skwer Żołnierzy Wyklętych

link do wydarzenia na FB

Ikona wpisu za: https://gorki.michalici.pl/aktualnosc/parafii/jan-pawel-ii, dostęp 26.03.2023

Opracował Marek Kroczek, prezes Akcji Katolickiej Marki

Galeria

zdjecie: 131305
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry