Loteria PIT - wypełnij formularz i odjedź TOYOTĄ!

Ada Gajek UMMarki

 27 marca 2023    08:57

Co należy zrobić aby wziąć udział w naszej loterii? Wystarczy, że rozliczając się z urzędem skarbowym w swoim zeznaniu rocznym wskażesz miasto Marki jako miejsce zamieszkania i wypełnisz formularz zgłoszeniowy na stronie www.pitdlamarek.pl! Tutaj znajdziesz też szczegółowe informacje i regulamin.

Wszyscy wiemy, że aby wygrać trzeba pomóc szczęściu i zagrać! Do udziału w loterii zapraszamy mieszkańców, aby podziękować za to, że Wasze podatki pracują lokalnie. Dzięki Wam część podatku PIT, który i tak musimy oddać państwu, wraca do Marek. Wówczas - jako samorząd - możemy realizować kolejne inwestycje - mówi burmistrz Jacek Orych.

Nagrodą główną jest samochód Toyota Aygo X, nagrody dodatkowe to smartfony Samsung Galaxy A33 i grille gazowe.

Budżet całego miasta w tym roku to prawie 228 milionów złotych. Jedną z największych pozycji w dochodach jest podatek PIT, który wynosi ponad 61 milionów złotych. Te pieniądze pochodzą od mieszkańców, którzy w zeznaniu rocznym wskazują miasto Marki jako miejsce zamieszkania.

Dziś takich mieszkańców jest ponad 37 tys. i 90 % z nich płaci podatek na rzecz Marek, za co bardzo dziękujemy. Loteria z atrakcyjnymi nagrodami jest formą podziękowania za to, że jesteście Państwo z nami i dzięki Waszym podatkom wspólnie budujemy nasze miasto.

W Markach mieszka też około 10 tys.osób, które odprowadzają podatki gdzie indziej. A to oznacza, że do wspólnej kasy mogłoby trafić dodatkowo 16 mln zł rocznie. Państwa także zapraszamy do udziału w loterii i wskazania Marek jako miejsca zamieszkania w tegorocznym zeznaniu rocznym. Szczęście często uśmiecha się do nowicjuszy!

Akcja trwa do 16 czerwca i do tego momentu mogą Państwo wziąć udział w loterii. W czerwcu poznamy wygranych a wręczenie nagród nastąpi na koniec sierpnia br.

Powodzenia!

Galeria

zdjecie: 131306
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry