Historia Marek w radiu Kolor. Cz. 1. Ciuchcia marecka

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 27 marca 2023    13:01

Szanowni Państwo,

od jesieni 2022 r. zostałem włączony w szeregi Towarzystwa Miłośników Historii Warszawa. Za zgodą Zarządu organizacji, za co serdecznie dziękuję, postanowiłem propagować wiedzę historyczną, tradycję i kulturę naszego miasta Marek dla szerszej rzeszy słuchaczy.

Oto pierwsza część audycji z cyklu „Stolica Historii” nadanej w radiu Kolor na 103 FM w sobotnie popołudnie o godz. 15:15. dnia 25.03.2023 r.

Zapraszam do odsłuchania. W audycji opowiem o ciuchci mareckiej. Kolejne odcinki poświęcone historii naszego miasta już wkrótce. Aby wysłuchać nagrania kliknij TUTAJ lub TUTAJ

 

Pozdrawiam serdecznie

Tomasz Paciorek

Załączniki:

rk.jpg

tmh.jpg

Galeria

zdjecie: 131307
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry