Mecz Pierwszej Ligi piłki ręcznej kobiet już jutro w MCER!

START:    1 kwietnia 2023    17:15

Renata Sowińska MCER

 31 marca 2023    14:10

Już jutro – 1 kwietnia zapraszamy serdecznie do hali sportowej MCER! A będzie się działo! 


O godz. 17:15 odbędzie się uroczysta dekoracja naszych walecznych zawodniczek, które przed południem w Cegłowie rozegrają mecz rewanżowy w finale Warszawsko-Mazowieckiej Ligi młodziczki młodszej z UKS Jutrzenka Cegłów! 


Mecz bardzo ważny, bo o mistrzostwo Mazowsza!


Medale oraz Puchar ????????????zostaną wręczone przez przedstawicieli Warszawsko – Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej i Jacek Orych Burmistrz Miasta Marki. ????????????O godz. 17.20 w specjalnej, widowiskowej oprawie multimedialnej ????odbędzie się prezentacja drużyn KPR Marcovia ROKiS i AZS UMCS Lublin. ????‍♀️????‍♀️


Po prezentacji, o godz. 17:30 zawodniczki obu drużyn rozegrają spotkanie Pierwszej Ligi piłki ręcznej kobiet.W trakcie przerwy meczowej zobaczymy występ cheerliderek z Akademia Pani Szafki. ????Serdecznie zapraszamy całe rodziny, wszystkich kibiców, miłośników piłki ręcznej i sportowych emocji do kibicowania!


Niech będzie głośno o tym wydarzeniu w całej Polsce!


A my już odliczamy czas do pierwszego gwizdka… ????

Załączniki:

marcovia rokis.jpg

Galeria

zdjecie: 131314
zdjecie

Renata Sowińska

Renata Sowińska jest marketingowcem z artystyczną duszą oraz entuzjastką skutecznej komunikacji i działań opartych na doświadczeniach użytkownika UX. Od ponad 2019 roku w Spółce Mareckie Inwestycje Miejskie odpowiada za działania promocyjne i marketingowe MIM, MCER oraz MKS Marcovii Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry