START: 1 kwietnia 2023 17:15
31 marca 2023 14:10
Medale oraz Puchar zostaną wręczone przez przedstawicieli Warszawsko – Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej i Jacek Orych Burmistrz Miasta Marki.
Po prezentacji, o godz. 17:30 zawodniczki obu drużyn rozegrają spotkanie Pierwszej Ligi piłki ręcznej kobiet.
W trakcie przerwy meczowej zobaczymy występ cheerliderek z Akademia Pani Szafki.
A my już odliczamy czas do pierwszego gwizdka…
Renata Sowińska jest marketingowcem z artystyczną duszą oraz entuzjastką skutecznej komunikacji i działań opartych na doświadczeniach użytkownika UX. Od ponad 2019 roku w Spółce Mareckie Inwestycje Miejskie odpowiada za działania promocyjne i marketingowe MIM, MCER oraz MKS Marcovii Marki.
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa