Poświąteczna jadłodzielnia w CAF3

Tadeusz Markiewicz CAF3

 6 kwietnia 2023    22:07

Nie wyrzucaj dobrego jedzenia. Podziel się żywnością z potrzebującymi

Tradycją stała się w CAF3 poświąteczna zbiórka produktów żywnościowych dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na większe zakupy czy też przygotowanie niektórych potraw. W poprzednich zbiórkach wielu mieszkańców o dużych sercach chętnie podzieliło się produktami spożywczymi i dobrze przechowanymi potrawami.

11 kwietnia (we wtorek) od 8.00 do 20.00 w CAF3 przy ul. Fabrycznej 3 będziemy przyjmować od naszych mieszkańców niewykorzystane produkty świąteczne. Z tego rozwiązania mogą także skorzystać producenci i dystrybutorzy żywności, sklepy oraz restauracje.

Pamiętajmy jednak, że jedzenie oddawane po świętach nie może być zepsute. Warto też, by było odpowiednio zabezpieczone i zapakowane w szczelne czyste opakowania z napisaną datą przygotowania. Następnego dnia zebraną żywność niezastąpieni pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej przekażą osobom potrzebującym.

 

W CAF 3 BĘDZIEMY PRZYJMOWAĆ:

  • pieczywo i inne wyroby piekarnicze, warzywa i owoce, konserwy, jogurty, serki czy sery oraz produkty suche,
  • samodzielnie gotowane dania, takie jak zupy czy ciasta – warunkiem jest, aby były one szczelnie zapakowane, dokładnie opisane i z datą przygotowania potrawy,
  • produkty z dobrą datą przydatności do spożycia,
  • produkty szczelnie zapakowane lub umieszczone w pojemnikach

NIE BĘDZIEMY PRZYJMOWAĆ:

  • surowego mięsa, potraw zawierających niepasteryzowane mleko czy surowe jaja,
  • produktów z oznakami popsucia
  • produktów po terminie ważności
  • alkoholu

Galeria

zdjecie: 131333
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry