Mareckie Forum Profilaktyki

Tadeusz Markiewicz OPS

 12 kwietnia 2023    11:25

Zapraszamy na spotkanie organizowane z okazji Światowego Dnia Trzeźwości.

W Polsce ponad milion osób jest uzależnionych od alkoholu. Uzależnienie ma szkodliwy wpływ na nasze zdrowie, życie zawodowe, rodzinne i społeczne. Na nadmierne spożycie alkoholu istnieje również pewne przyzwolenie społeczne.

Dlatego spotkanie specjalistów pracujących z osobami z problemem uzależnienia oraz wymiana doświadczeń dotyczących profilaktyki jest ważnym i potrzebnym wydarzeniem.

Podczas Mareckiego Forum Profilaktyki swoje doświadczenia w zakresie profilaktyki oraz terapii uzależnień zaprezentują zarówno przedstawiciele instytucji gminnych, ośrodków terapii uzależnień, terapeuci jak i przedstawiciele Wspólnoty AA oraz organizacji pozarządowych.

Mareckie Forum Profilaktyki odbędzie się 19 kwietnia, w godzinach 10:00 – 13:00 w Centrum Aktywności Fabryczna 3 przy ul. Fabrycznej 3 w Markach.

Serdecznie zapraszamy!

                         Ośrodek Pomocy Społecznej w Markach

Galeria

zdjecie: 131343
fot. 1
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry