Ostatni dzwonek

Ada Gajek UMMarki

 25 kwietnia 2023    13:16

Składanie propozycji zadań do MBO kończy się jutro o północy

Przypominamy, że tylko do jutra (26.04.2023 r.) macie szansę na złożenie wniosku do Mareckiego Budżetu Obywatelskiego (MBO). Do rozdysponowania jest niebagatelna kwota 800 tys. zł - 650 tys. zł przeznaczono z tej puli na zadania twarde zaś 150 tys. zł na zadania miękkie. Tylko od Was zależy na co je przeznaczy ratusz. 

Jak złożyć wniosek - podpowiedzi szukajcie na stronie zdecyduj.marki.pl. Wyślij  swój wniosek na e-maila  zdecyduj@marki.pl lub do 16:00 złóż w wersji papierowej w kancelarii urzędu miasta. Projekt zadania można także przesłać poprzez Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Marki https://marki.eboi.pl .

Zadania zgłoszone po terminie (po 26 kwietnia 2023 r.) nie będą rozpatrywane.

Galeria

zdjecie: 131372
fot. 1
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry