8 maja 2023    14:46

8 maja to szczególny dzień dla Położnych w naszym kraju. To data urodzin Stanisławy Leszczyńskiej, więźniarki obozu Auschwitz-Birkenau - położnej, która walczyła o życie i godny poród w czasach II wojny światowej w obozie niemieckim, w niewyobrażalnie trudnych warunkach. Dzisiejsze święto zostało ustanowione właśnie na cześć wspomnianej bohaterki.

Dzisiejszy dzień to doskonała okazja do podziękowań za wykonywanie pięknego, ale zarazem odpowiedzialnego zawodu. Fakt bycia tatą dwójki dzieci dodatkowo utwierdza mnie w tych podziękowaniach. Życzę również wszystkiego co najlepsze w życiu prywatnym oraz zawodowym. Dużo satysfakcji, zrozumienia i wdzięczności każdego dnia.

W tym miejscu warto również przytoczyć pewne liczby. W 2022 roku w Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie na świat przyszło 1341 maluszków! W tym roku zaś to 457 nowonarodzone pociechy.

Ukłony dla całego Personelu!

Galeria

zdjecie: 131397
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry