Piknik Rodzinny w Strudze - Moc zabawy, loteria z voucherami, pokazy i wiele innych atrakcji

START:    27 maja 2023    12:00 Zespół Szkół nr 2, ul. Wczasowa 5

Monika Banaszek CAF3 SP5 ZS2

 10 maja 2023    12:43

Rada Rodziców z Zespołu Szkół nr 2 zaprasza serdecznie na Piknik Rodzinny. Pikniki te co roku cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców, dlatego też i w tym roku nie zabraknie atrakcji i zabawy dla młodszych i starszych.

Specjalnie dla Was: loteria z fantami i voucherami zasponsorowanymi przez wiele firm nie tylko z naszego miasta, pokazy klubów sportowych działających na terenie Marek, stoiska klasowe z pysznymi domowymi smakołykami, zabawkami i książkami, stoiska z rękodziełem, grill, pokazy motocykli i quadów, dmuchańce, wóz strażacki  i wiele innych atrakcji niespodzianek.

Zachęcamy do śledzenia fb https://www.facebook.com/profile.php?id=100067996091827 z informacjami o atrakcjach i sponsorach.

Galeria

zdjecie: 131403
zdjecie

Monika Banaszek

Monika Banaszek, CAF3

Kobieta z pomysłami na aktywne spędzanie czasu wolnego. Lubi podróże, fotografię, wspinaczkę wysokogórską, wycieczki rowerowe. Od ponad 20 lat mieszkanka Strugi. Od 2019 roku działa w Centrum Aktywności Fabryczna 3.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry