Gdzie są 3 stare światła z mareckiej ciuchci...? Pytają mieszkańcy. Ciąg dalszy sprawy. Błyskawiczna reakcja

Tomasz Paciorek

 10 maja 2023    15:39

                                               

Szanowni Państwo, 

28.04.2023 r. wystosowałem pismo do Pana Burmistrza Jacka Orycha ws. zdemontowanych 3 starych lamp z mareckiej ciuchci. Link do wpisu poniżej kliknij TUTAJ

W dniu dzisiejszym, tj. 10.05.2023 r. otrzymałem pismo z UM z informacją, że przekazano wezwanie do wykonawcy prac konserwatorskich o niezwłoczny zwrot zdemontowanych lamp. Pismo w tej sprawie poniżej.

 

 

Galeria

zdjecie: 131404
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry