BLIŻEJ NATURY nowa kolekcja w ramach projektu

Emilia Kaczmarczyk OtwarteSerce

 11 maja 2023    07:46

3,2,1 START! Rozpoczynamy realizację projektu „BLIŻEJ NATURY” w Centrum Integracji Społecznej w Markach, w ramach którego uczestniczki, podczas regularnych zajęć z krawiectwa i rękodzieła , będą uczyć się szycia i projektowania oraz zdobienia przedmiotów użytkowych. Oprócz kompetencji zawodowych takich jak umiejętność obsługi maszyn czy przygotowywania wykrojów, rozwiną umiejętności kreatywnego myślenia i pracy w zespole, co wzmocni ich pozycję na rynku pracy. Uczestnicy projektu stworzą kolekcję toreb lnianych oraz pokrowców na kosze rowerowe, które zostaną zaprezentowane podczas wydarzenia w Mareckim Ośrodku Kultury, które będziecie mogli nabyć po wydarzeniu. Będą one również dostępne w naszym sklepie internetowym. Uczestniczkami projektu będą mieszkanki Marek oraz okolic, a także imigrantki z Ukrainy, co będzie doskonałą szansą na integrację. Projekt będzie realizowany w duchu dbałości o środowisko naturalne, promowania ekologicznego trybu życia poprzez używanie produktów z surowców naturalnych, wielorazowego użytku uszytych w Polsce.

UBS

Stowarzyszenie Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS

www.otwarteserce.pl

Załączniki:

blizejn net.jpg

Galeria

zdjecie: 131405
zdjecie

Emilia Kaczmarczyk

Jest społecznikiem, instruktorem warsztataów twórczych oraz instruktorem Nordic Walking. Współpracuje z Fundacją Otwarte Serce oraz Centrum Integracji Społecznej gdzie wspiera zespół technicznie, opiekując się sferą social media i stroną www

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry