V Społeczne sprzątanie na Kruczku. 13.05.2023 r. Zapraszamy!

START:    13 maja 2023    10:00 Pomnik Pomordowanych na Kruczku

Tomasz Paciorek

 11 maja 2023    21:33

Szanowni Państwo, 

kolejny już raz „Czyste Marki” zapraszają wszystkich mieszkańców na wiosenne porządki leśnych terenów naszego miasta. Już 13 maja 2023 r. (sobota) startujemy ze społeczną eko-akcją w lesie na Kruczku! Zbiórka o godz. 10:00 przy Pomniku Pomordowanych na Kruczku (wejście do lasu przy szlabanie na skrzyżowaniu ulic Wesołej i ul. Sokolej w Markach). 

Wspólnie z Wydziałem Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Wołominie, Nadleśnictwem Drewnica i Czystymi Markami, przygotowaliśmy na akcję dla wszystkich eko-wolontariuszy: worki, rękawiczki, napoje, poczęstunek, a także upominki. Planowane zakończenie akcji o godz. 15:00.

Zeszłoroczna kwietniowa eko-akcja również była organizowana na Kruczku, lecz w zupełnie innej części naszego, pięknego lasu (na wysokości ul. Skowroniej i ul. Wesołej).

Mieszkańcy ul. Wesołej i okolic zakasali rękawy i wysprzątali dobrych kilka ton odpadów. Wtedy to nasz las wyglądał o niebo lepiej, a mieszkańcy ul. Wesołej, którzy wykonali 23.04.2022 r. tytaniczną pracę, mogli w końcu czuć się w nim dużo przyjemniej i czerpać zdecydowanie większą satysfakcję z leśnych spacerów w swojej okolicy. Link do relacji z ubiegłorocznej akcji na Kruczku kliknij TUTAJ

Planowane zakończenie majowej akcji o godz. 15:00. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą luźnego, roboczego ubrania, a o wszystko inne zadbamy my.  Do zobaczenia 13 maja na Kruczku!

Galeria

zdjecie: 131407
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry