Mieszkańcy wnioskują - utwardzenie ścieżki na Skwerze Żołnierzy Wyklętych w Markach

Tomasz Paciorek

 11 maja 2023    21:54

Szanowni Państwo, 

w ślad za prośbą mieszkańców Marek w dniu 9.05.2023 r. złożyłem wniosek do tutejszego urzędu ws. rozpatrzenia możliwości wybudowania utwardzonego przejścia  (chodnika) przez trawnik przy Skwerze Żołnierzy Wyklętych w Markach.

Wniosek dotyczy udeptanej już częściowo ścieżki, którą mieszkańcy robią tzw. skrót idąc np. od ul. Rejtana w stronę urzędu miasta czy też do kościoła. W mojej ocenie, ale również i w ocenie Wnioskujących, tego typu zagospodarowanie podniesie walory estetyczne i wizualne terenu oraz zapobiegnie dalszej degradacji istniejącego już trawnika. Poniżej pismo w tej sprawie.

 

Galeria

zdjecie: 131408
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry