Mieszkańcy wnioskują - uporządkowanie miejskiej działki przy ul. Jana Pawła II w Markach

Tomasz Paciorek

 11 maja 2023    22:10

Szanowni Państwo, 

w ślad za spotkaniem z mieszkańcami ul. Jana Pawła II nr 1 w Markach, odnośnie uprządkowania działki należącej do Gminy Miasto Marki, poniżej załączam wniosek złożony do tutejszego urzędu w wyżej wymienionej sprawie. 

Dodatkowa informacja:

Wg informcji otrzymanych od Zarządu miasta w dniu 9.05.2023 r. - działki o numerach 31/27 oraz 31/23 obręb 04-06 są własnością Gmina Miasto Marki. Do Zakładu Usług Komunalnych wysłana została prośba o uprzątnięcie ww. działek. Z uwagi na brak udrożnienia terenu dostęp do działki jest utrudniony.

 

 

Galeria

zdjecie: 131409
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry