12 maja 2023    10:12

Koncerty, warsztaty, rajd rowerowy, strefa rodzinna - to wszystko i dobrą zabawę znajdziecie na naszej imprezie!

Po długiej przerwie wracamy z imprezą miejską "Dni Marek". Tradycyjnie świętować będziemy dwa dni. Już w sobotę, 3 czerwca o 14.00 zapraszamy na stadion miejski. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji - strefa zabaw i warsztatów, strefa gastronomiczna, dmuchańce, stoiska naszych partnerów. Na stoisku Urzędu Miasta będzie można zagrać w EKO Koło Fortuny. Atrakcji będzie jeszcze więcej – na scenie zaprezentują się mareckie szkoły i stowarzyszenia, Wodociąg Marecki zaprosi do konkursu.

O godz. 17.30 na scenie pojawi się zespół „The Chance”, czyli trzy piękne panie z niesamowitymi głosami. O godz. 19.00 na scenę wkroczy gwiazda wieczoru – Michał Szczygieł z zespołem. Jego największe przeboje to ”Adrenalina”, „Nic tu po mnie” i „Spontan”.

MKS Marcovia Marki zaprasza chętnych na otwarty trening piłki nożnej, który odbędzie się podczas wydarzenia w godzinach 14.00 - 15.30.

W niedzielę 4 czerwca zapraszamy do Parku Miejskiego.  W ramach KOŁA SZTUKI będzie można posłuchać Orkiestry na Dużym Rowerze i Bajek na Rowerze. Na scenie zagoszczą prezentacje taneczne i wokalne dzieci i młodzieży, odbędzie się koncert Marecki Samorząd Śpiewa Dzieciom. W przestrzeni parku będą się odbywać: selfie ze sztuką, wystawy i warsztaty.

Partnerzy wydarzenia: Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, Mareckie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o., Wodociąg Marecki Sp. z o.o., Biblioteka Publiczna Miasta Marki, Fundacja Otwarte Serce, Ośrodek Pomocy Społecznej.

Wstęp na imprezę – wolny.

Zapraszamy!

 

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Załączniki:

11658.jpg

Galeria

zdjecie: 131411
zdjecie

Katarzyna Pisarska

Naczelnik Wydziału Promocji, Zdrowia i Sportu Urzędu Miasta Marki

www.marki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry