Oferta edukacyjna Powiatu Wołomińskiego na nowy rok szkolny 2023/24

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 16 maja 2023    15:22

Zachęcam do zapoznania się przygotowaną dla absolwentów klas ósmych ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych Powiatu Wołomińskiego -na nowy rok szkolny 2023/2024

Na stronach tego informatora prezentowane są przygotowane przez szkoły kierunki i profile kształcenia. Nowe profile: w Liceum Ogólnokształcącym im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach, klasa ratowniczo-pożarnicza, oraz w Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół w Tłuszczu klasa lingwistyczna jak również nowy kierunek techniczny w Zespole Szkół Techniczno-Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie: technik technologii żywności.

W gronie szkół ponadpodstawowych, znajdujących się w informatorze, odnajdziemy również placówkę z Marek - Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II.

Linki do informatora: https://samorzad.gov.pl/.../dni-otwarte-w-szkolach...

Życzę powodzenia i trafnych wyborów!

Galeria

zdjecie: 131420
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry