Mieszkańcy wnioskują - naprawienie niedziałających, punktowych elementów odblaskowych

Tomasz Paciorek

 17 maja 2023    14:23

Na prośbę mieszkańców Marek, a w szczególności rodziców dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 1, przekazałem do tutejszego urzędu wniosek z uprzejmą prośbą o zlecenie szybkiej naprawy, niedziałających od wielu miesięcy, punktowych elementów odblaskowych zamontowanych na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Okólnej z ul. 11-go Listopada.

Brak działającej od dawna w tym miejscu ww sygnalizacji obniża znacznie bezpieczeństwo pieszych, a w szczególności dzieci i młodzieży uczęszczającej do pobliskiej szkoły.

Szczegóły w załączonym piśmie.

Galeria

zdjecie: 131421
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry