BOM, czyli Markowi Biegacze proszą o wsparcie w głosowaniu

Tadeusz Markiewicz

 17 maja 2023    14:31

Jedna z najprężniejszych organizacji pozarządowych zgłosiła do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza (BOM) projekt „Aktywnie wieczorowo - bieganie i inne okołobiegowe aktywności fizyczne”.

„Szanowni Mieszkańcy Marek! Jako mieszkańcy Mazowsza i członkowie KS Markowi Biegacze zgłosiliśmy do BOM (Budżet Obywatelski Mazowsza) projekt na przyszły rok, który pozwoli nam na prowadzenie trzy razy w tygodniu zajęć biegowych i okołobiegowych. Naszym celem jest dać Państwu ofertę,  z której będziecie mogli skorzystać bezpłatnie” – opisują Markowi Biegacze.

Podkreślają, że bieganie jest nadal jedną z najprostszych i najtańszych form aktywności fizycznej, a zajęcia w grupie pomagają w tym, by zmobilizować się do wyjścia z domu.

Dodatkowo wiemy z doświadczenia, że takie zajęcia integrują naszą marecką społeczność. Nasz projekt przeszedł kwalifikację. Teraz potrzebujemy Waszych głosów – zachęcają Markowi Biegacze.

Głosowanie online trwa do 18 czerwca tego roku. Wystarczy wejść na stronę bom.mazovia.pli oddać głos na projekt nr 201 z puli podregionalnej.

Za wszystkie kliknięcia pięknie dziękuję. Wierzę, że nam się uda – mówi Urszula Mniszko, prezes KS Markowi Biegacze.

 

Ważne informacje dotyczące Budżetu Obywatelskiego Mzowsza

  • prawo do udziału w głosowaniu ma każdy mieszkaniec Województwa Mazowieckiego;
  • w imieniu osoby małoletniej głosuje przedstawiciel ustawowy;
  • każdy uprawniony mieszkaniec może zagłosować tylko jeden raz;
  • każdy głosujący może zagłosować maksymalnie na dwa projekty: na jeden projekt z puli ogólnowojewódzkiej i jeden projekt z puli podregionalnej. Głos oddany tylko na jeden projekt też jest ważny;
  • głosowanie jest prowadzone wyłącznie on-line i do oddania głosu konieczny jest telefon komórkowy. Głosowanie jest bezpłatne.
  • oba (z puli ogólnowojewódzkiej i podregionalnej) projekty należy wybrać w trakcie jednego głosowania! Jeśli zakończysz głosowanie, powrót do platformy i oddanie głosu na drugi projekt będzie niemożliwe;
  • po wybraniu projektów, w celu identyfikacji głosującego, organizatorzy BOM proszą o wpisanie imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania (ograniczonego do nazwy miejscowości i powiatu) oraz numeru telefonu komórkowego;
  • na wskazany numer telefonu zostanie wysłany SMS z kodem weryfikacyjnym.

Galeria

zdjecie: 131423
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry