Za nasadzenia drzew i krzewów, które ewentualnie nie przyjęły się zapłaci Gmina... czyli my, mieszkańcy.

Tomasz Paciorek

 22 maja 2023    09:43

Szanowni Państwo, 

nadal nie jest wiadomo ile spośród zasadzonych 112 drzew i krzewów w Markach w 2022 r. podjęło wegetację; potocznię mówiąc: przyjęło się. 

Według informacji otrzymanej z tutejszego urzędu: termin kontroli stanu utrzymania drzew posadzonych w 2022 r. zostanie wykonany do końca czerwca 2023 r. 

Natomiast, za drzewa czy krzewy, które ewentualnie nie przyjęły się po ubiegłorocznych nasadzeniach zapłaci Gmina Miasto Marki - czyli my, mieszkańcy.

Poniżej odpowiedź z UM w tej sprawie, a TUTAJ wcześniejsza korespondencja i interpelacje ws. nasadzeń. 

 

 

Foto: Urząd Miasta Marki

Galeria

zdjecie: 131427
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry