Zlot motocyklowy. 26-28 maj 2023 r. Zapraszamy!

START:    26 maja 2023    16:00 Miejscowość: Puste Łąki

Tomasz Paciorek

 22 maja 2023    17:53

ZAPRASZAMY NA ZLOT MOTOCYKLOWY

Jeśli chcecie Państwo spędzić wspaniałe chwile z prawdziwą bracią motocyklową, wziąć udział w konkursach, zawodach, paradzie, popatrzeć na setki różnych modeli motocykli, posłuchać muzyki i koncertów na żywo, spotkać niesamowitych ludzi to nadarza się ku temu niesamowita okazja.

W dniach od 26 do 28 maja 2023 r. (piątek, sobota, niedziela) na terenie ośrodka wypoczynkowego „Halin” w miejscowości Puste Łąki (od Marek ok 50 km, pół godziny jazdy trasą S8) na styku dwóch powiatów: wyszkowskiego i węgrowskiego odbędzie się 17 Zlot motocyklowy pn. WŚCIEKŁE PARTY.

Zlot organizowany jest przez Klub Motocyklowy MAD MOOSE FG Łochów, a w tym roku po raz pierwszy także przez oddział Klubu Mad Moose FG Chapter Marki

Zapraszamy wszystkich chętnych bardzo serdecznie! Uwaga! Istnieje możliwość przenocowania. Więcej szczegółów na plakacie lub pod telefonem: 889-880-354

Poniżej link do filmiku z otwarcia sezonu motocyklowego sprzed kilku tygodni. Organizatorzy MAD MOOSE FG Łochów oraz MAD MOOSE FG Marki.

https://www.youtube.com/watch?v=th_yvxclbag

Galeria

zdjecie: 131431
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry