Kolejne dofinansowania od samorządu Mazowsza

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 23 maja 2023    14:22

Uzyskaliśmy wsparcie na modernizację skate parku oraz klatki schodowej w MOK

Dziś obradował Sejmik Województwa Mazowieckiego. Radni Mazowsza przyznali naszemu miastu ponad 400 000 zł na realizację kolejnych dwóch inwestycji.

W ramach programu "Mazowsze dla centrów integracji" otrzymaliśmy wsparcie na modernizację klatki schodowej Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego. Natomiast w ramach programu "Mazowsze dla sportu" samorząd województwa pomoże nam w modernizacji skate-parku na terenie Szkoły Podstawowej nr 5 w Zespole Szkół nr 2 w Markach!

Kieruję gorące podziękowania do Zarządu Województwa Mazowieckiego i Radnych Sejmiku Województwa Mazowieckiego za przychylność przy rozpatrywaniu naszych wniosków. A urzędnikom mareckiego ratusza gratuluję skuteczności. W tym roku pozyskaliśmy już 4,6 mln zł z programów wsparcia Samorządu Województwa Mazowieckiego! – mówi burmistrz Jacek Orych.

Od samorządu Mazowsza uzyskaliśmy m.in. 4 mln zł na budowę ulicy Wilczej. Wcześniej wsparł on m.in. na modernizację zabytkowej kamienicy przy al. Piłsudskiego 82, wymianę opraw oświetleniowych na LEDy przy 12 mareckich ulicach i modernizację naszej lokomotywy.

---------------

Więcej o inwestycjach, które zostały zrealizowane i odebrane, przeczytasz na stronie internetowej

inwestycje.marki.pl

Galeria

zdjecie: 131436
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry