ZazieleńMY ścieżkę rowerową! Do wygrania 850 000,00 zł

Tomasz Paciorek

 24 maja 2023    09:07

Szanowni Mieszkańcy Marek,

zwraca się do nas z wielką prośbą Pani Agnieszka Kacprzak – sołtys sołectwa Słupno i radna miasta Radzymin i prosi o wsparcie w głosowaniu w Budżecie Obywatelskim Mazowsza #BOM. Pomóżmy Pani Agnieszce i mieszkańcom Słupna głosując na projekt nr 479,

czyli ZazieleńMY ścieżkę rowerową w Gminie Radzymin.

W BOM każdy głos jest ważny, możemy zmienić otoczenie wzdłuż drogi wojewódzkiej. Słupno to nasze najbliższe okolice. 

Głosujemy przez stronę https://bom.mazovia.pl/glosowanie (pula podregionalna, podregion Warszawski wschodni) — w Słupno k. Radzymina.

Obejrzyjcie krótki film w tej sprawie.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za każdy oddany głos

Tomasz Paciorek

Załączniki:

aktp.jpg

Galeria

zdjecie: 131437
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry