XVII Memoriał Bercika

START:    29 lipca 2023 Teren przed OSP Marki (Duża 3)

Krzysztof Bychowski

 29 maja 2023    18:04

Memoriał Huberta "Bercika" Manteuffla Wyścig MTB o puchar Burmistrza Miasta Marki

W dniu 29 lipca w mieście Marki odbędzie się kultowy wyścig dla fanów MTB. Już siedemnasty raz sympatycy kolarstwa ustawią się na linii startu Memoriału Bercika, wyścigu MTB o Puchar Burmistrza Marek. Wydarzenie upamiętnia tragicznie zmarłego kolarza, wspaniałego sportowca i naszego kolegę. Jednym z marzeń Huberta było zorganizowanie maratonu MTB na terenie miasta, w którym mieszkał. Niestety jego plany pokrzyżowała nagła śmierć.

Od 2007 roku, mama Huberta, jego  przyjaciele, koleżanki i koledzy, każdego roku organizują społecznie, to wspaniałe wydarzenie, wśród startujących każdego roku są zawodnicy pamiętający Huberta. 

Zapisy na stronie internetowej rozpoczną się 1 czerwca, będzie też można zarejestrować się w dniu wydarzenia od godz. 8 do 10.
Kolarze będą mieli do wyboru dwa dystanse: standard 17 km. lub sport 51 km. 

Organizatorzy zapewniają pakiety startowe, atrakcyjne nagrody, posiłek regeneracyjny oraz bufet pyszności, a co najważniejsze wyjątkową i ciekawą trasą, a przede wszystkim świetną atmosferę i dobrą zabawę!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.memorialbercika.pl

Mareckie Stowarzyszenie Rowerowe, Przyjaciele Bercika wraz z Burmistrzem Miasta Marki.

Galeria

zdjecie: 131443
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry