Dni Marek 2023 za nami! Zapraszamy do obejrzenia relacji z sobotniego wydarzenia!

Katarzyna Pisarska UMMarki

 5 czerwca 2023    09:36

Dni Marek za nami!

W sobotę 03 czerwca na stadionie miejskim przy ulic Wspólnej 12 odbyły się "Dni Marek 2023". Tego dnia przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji - strefa zabaw i warsztatów, strefa gastronomiczna, dmuchańce, stoiska naszych partnerów. Na stoisku Urzędu Miasta można było zagrać EKO Koło Fortuny. 

O godz. 17.30 na scenie pojawił się zespół „The Chance”, czyli trzy piękne panie z niesamowitymi głosami. O godz. 19.00 na scenie pojawił się Michał Szczygieł z zespołem, gwiazda wieczoru.

Partnerami wydarzenia byli: Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, Mareckie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o., Wodociąg Marecki Sp. z o.o., Biblioteka Publiczna Miasta Marki, Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Ochotnicza Straż Pożarna.

Zapraszamy do obejrzenia relacji na FB

 

Wydarzenie było współfinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Galeria

zdjecie: 131450
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
zdjecie

Katarzyna Pisarska

Naczelnik Wydziału Promocji, Zdrowia i Sportu Urzędu Miasta Marki

www.marki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry