Parkujące długoterminowo pojazdy przy "sklepie żelaznym" przy ul. Kościuszki zostaną usunięte. Jest odpowiedź z UM.

Tomasz Paciorek

 5 czerwca 2023    12:48

W dniu 9.05.2023 r. do tutejszego urzędu, w ślad za interpelacją mieszkańców Marek, złożyłem wniosek w sprawie uporządkowania terenu z rozbitych i opuszczonych aut z parkingu w rejonie skrzyżowania przy ul. T. Kościuszki i al. Marsz. J. Piłsudskiego w Markach (przy „sklepie żelaznym”). Link do wcześniejszej korespondencji Kliknij  TUTAJ

W dniu 2.06.2023 r. otrzymałem odpowiedź z UM, że 11 pojazdów wkrótce zostanie usuniętych z ww parkingu na koszt właściciela.

 

Załączniki:

31 4 kopia.jpg

Galeria

zdjecie: 131452
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry