Co dalej z opuszczoną nieruchomością - Szpitalna 12?

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 5 czerwca 2023    13:44

Jakiś czas temu zwracałem uwagę na problematyczną nieruchomość, przy ul. Szpitalnej 12. Opuszczony budynek stał się miejscem gromadzenia się różnych osób. Puste i potłuczone butelki po alkoholu, zużyte strzykawki, itp. o takich przedmiotach informowali zaniepokojeni Mieszkańcy.

Wystąpiłem wówczas z pismem do Burmistrza w tej właśnie sprawie: https://marki.net.pl/wpis-130597-opuszczona_nieruchomosc_przy_ul_szpitalnej_w_markach?fbclid=IwAR3GWqoEMqv1BiqwCuWjhhemICljIoG1PpMZcA5nvtx8sZM7r2MHAs-P_hE

Tu odpowiedź na moje pismo: https://arekwerelich.wordpress.com/2022/08/09/opuszczona-nieruchomosc-przy-ul-szpitalnej-w-markach-2/

W tegorocznym budżecie miasta Marki zabezpieczono kwotę 160 000 zł na zadanie inwestycyjne, dotyczące wspomnianej nieruchomości „Wykonanie projektu modernizacji budynku Szpitalna 12” W związku z tym wspólnie z radnym Michałem Jarochem zadaliśmy kilka pytań w tej sprawie.

Galeria

zdjecie: 131459
fot. 1
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry