Święcenie motocykli i innych jednośladów w kościele przy ul. Ząbkowskiej w Markach. Relacja

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 15 czerwca 2023    20:36

W dniu 4.06.2023 r. w kościele parafii Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła przy ul. Ząbkowskiej w Markach odbyła się uroczysta Msza św., na której zostały poświęcone motocykle i inne pojazdy jednośladowe.

Święcenia dokonał sam ks. Proboszcz - Dariusz Gugała. Po uroczystości odbyła się parada motocykli ulicami miasta.

Na zakończenie przejazdu uczestnicy wydarzenia zebrali się na poczęstunku w siedzibie siedzibie Klubu Motocyklowego Mad Moose FG Chapter Marki przy ul. Legionowej 1b.

Organizatorem uroczystości i sponsorem wydarzenia jest Sekcja Motocyklowa Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga oraz Klub Motocyklowy Chapter Mad Moose FG Marki.

Galeria

zdjecie: 131484
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry