Piknik i Konsultacje

START:    21 czerwca 2023    17:00

Paulina Rogowska MCER

 19 czerwca 2023    15:37

Kochani,

Przypominamy, że już w najbliższą środę 21 czerwca o godzinie 17:00 odbędą się piknik i konsultacje na temat zagospodarowania terenów rekreacyjno-sportowych przy ulicy Stawowej w Markach.

Szczególnie gorąco zachęcamy do udziału w bardzo ciekawym spacerze. Na trasie zobaczycie m.in. wizualizacje wielu obiektów, które mogą zaistnieć na tym terenie, ale to nie wszystko!

Czekać na Was będzie mnóstwo niespodzianek z nagrodami.

Spacer rozpoczynamy punktualnie o godz. 17:10.

Start możecie rozpocząć w dwóch lokalizacjach: Dziedziniec MCER, Stadion MKS Marcovia Marki.

O godzinie 19:00 ze stadionu Marcovii wspólnie z Burmistrzem Miasta Marki Jackiem Orychem, Prezesem Mareckich Inwestycji Miejskich Piotrem Grubkiem, Dyrektorką Działu Realizacji Inwestycji Barbarą Miechowicz oraz architektami zaangażowanymi w projekt koncepcji, wyruszymy na spacer „merytoryczny”.

Zachęcamy do udziału, bo to najlepszy moment do uzyskania rzetelnych odpowiedzi na Wasze – nawet najtrudniejsze pytania do planowanych rozwiązań.

Na miejscu otrzymacie również ankietę, w której będziecie mogli wypowiedzieć się na temat zaproponowanych rozwiązań.

Ankieta będzie również dostępna online na stronie: www.mareckieinwestycje.pl, a dla osób które będą chciały wypełnić osobiście zapraszamy do Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego przy ul. Wspólnej 40 i Urzędu Miasta Marki, Al. Piłsudskiego 95.

Ankiety będą dostępne do 31 lipca b.r.

Zmieniajmy wspólnie nasze Miasto!

Do zobaczenia!

Galeria

zdjecie: 131488
fot. 1
zdjecie

Paulina Rogowska

Mareckie Inwestycje Miejskie Sp. z o. o.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry