Szlifiernia Fotograficznych Talentów zaprasza do udziału w II edycji konkursu fotograficznego "Naturą utkane"

Monika Banaszek CAF3

 21 czerwca 2023    10:38

Tematem konkursu jest przedstawienie przez autorów piękna polskiej natury. Mogą to być zdjęcia krajobrazowe lub zbliżeniowe i makro zrobione na terenie Polski.

Konkurs jest otwarty wyłącznie dla fotografów amatorów. Udział w konkursie jest bezpłatny.
Każdy uczestnik może przesłać 1 fotografię.
Termin nadsyłania zdjęć do 30 września 2023 r.

Nagrody:

  • I miejsce – voucher na warsztaty fotograficzne organizowane przez Szlifiernię Fotograficznych Talentów na terenie Polski w 2024 r. prowadzone przez Roberta Koziarskiego o wartości 499 zł. Szklana statuetka ufundowana przez Burmistrza Miasta Marki, koszulka ufundowana przez EST.966, upominki od firmy nPhoto, upominki od firmy DrukRadzymin;
  • II miejsce – szklana statuetka ufundowana przez Burmistrza Miasta Marki, koszulka ufundowana przez EST.966, upominki od firmy nPhoto, upominki od firmy DrukRadzymin;
  • III miejsce – szklana statuetka ufundowana przez Burmistrza Miasta Marki, koszulka ufundowana przez EST.966, upominki od firmy nPhoto, upominki od firmy DrukRadzymin;
  • Nagroda publiczności – internautów – szklana statuetka ufundowana przez Burmistrza Miasta Marki, wydruk zdjęcia na płótnie o wymiarach 70 x 100 cm ufundowany przez firmę DrukRadzymin, koszulka ufundowana przez EST.966.
  • Wyróżnienia – prezentacja zdjęć w Centrum Aktywności Fabryczna 3 w Markach.

Jury:
Przewodnicząca Jury Ewa Siwiecka – przedstawicielka Szlifierni Fotograficznych Talentów;
Prof. Tomasz Myjak – dziekan Wydziału Scenografii Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie;
Elżbieta Rogaczewska – v-ce prezes Związku Polskich Fotografów Przyrody Okręg Mazowiecki;
Robert Koziarski – przedstawiciel Szlifierni Fotograficznych Talentów, prowadzący warsztaty fotograficzne.

Uroczyste rozdanie nagród oraz prezentacja zwycięskich i wyróżnionych prac odbędzie się 17 listopada 2023 r. o godz. 18:00 w Centrum Aktywności Fabryczna 3 w Markach.

Konkurs jest objęty patronatem Okręgu Mazowieckiego Związku Polskich Fotografów Przyrody oraz honorowym patronatem Burmistrza Miasta Marki Jacka Orycha.

Regulamin konkursu: https://drive.google.com/.../13C.../view

Karta zgłoszeniowa: https://drive.google.com/.../19ElaLV2Nd1qM1Ju5Q.../view

 

Galeria

zdjecie: 131491
zdjecie

Monika Banaszek

Monika Banaszek, CAF3

Kobieta z pomysłami na aktywne spędzanie czasu wolnego. Lubi podróże, fotografię, wspinaczkę wysokogórską, wycieczki rowerowe. Od ponad 20 lat mieszkanka Strugi. Od 2019 roku działa w Centrum Aktywności Fabryczna 3.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry