Sterta śmieci wciąż straszy za cmentarzem...

Tomasz Paciorek

 21 czerwca 2023    11:05

23 maja 2023 r. lotem błyskawicy obiegła całe Marki wiadomość o porzuconych przez nieznanych sprawców odpadach - w rejonie cmentarza przy ul. Bandurskiego. Powiadomiono odpowiednie służby w celu wykrycia sprawców, a także właściciela terenu. Wpis na tym forum kliknij TUTAJ

Niestety, minął już miesiąc i nic się nie dzieje. Śmieci jak leżały tak leżą. Co na domiar złego, podczas ostatnich opadów nasiąknęły wodą, a obecnie na skutek wysokich temperatur zaczynają się „gotować”. Smród z gnijących szmat czuć na odległość. (!)

Jak mówi jeden ze strażaków: -„istnieje realne zagrożenie samozapłonem, a obok jest suchy i iglasty las”.

Co może stać się dalej… pozostawiam Państwa wyobraźni i komentarzom.

Sterta śmieci ma około 2 m wysokości i około 10 m długości. Śmieci znajdują się przy ul. Suchocińskiej, na terenie Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, tuż za granicą Marek, przy cmentarzu, obok skrzyżowania ul. Bandurskiego i ul. Kroczewskiej.

Załączniki:

100.jpg

Galeria

zdjecie: 131492
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry