"Z podwórka na bieżnię" - fotorelacja

Paulina Rogowska MCER

 22 czerwca 2023    11:19

15 czerwca 2023 roku w MCER odbyła się impreza sportowa dla dzieci z klas IV, V, VI szkół podstawowych pod nazwą „Z podwórka na bieżnię”. Wydarzenie miało na celu połączenie rywalizacji sportowej z występami artystycznymi i zabawą. Atrakcyjności projektu dodały gwiazdy polskiego sportu: Paweł Korzeniowski, Katarzyna Machaj, Sebastian Chmara. Główną częścią wydarzenia były konkurencje indywidualne (bieg sprinterski, bieg płotkarski), jak również biegi sztafetowe. Drużyny sztafetowe stworzyły reprezentacje poszczególnych szkół podstawowych, w skład których wchodzili reprezentanci klas IV, V, VI z podziałem na dziewczynki i chłopców. Udział w wydarzeniu był bezpłatny. Pomysłodawcą i organizatorem cyklu jest Fundacja Wychowanie przez Sport, której głównym celem jest zachęcanie dzieci i młodzieży do aktywności fizycznej.

Uczestnikami zmagań na stadionie w MCER byli: Szkoła Podstawowa nr 2 w Markach Szkoła Podstawowa nr 3 w Markach Szkoła Podstawowa nr 4 w Markach Szkoła Podstawowa nr 5 w Zespole Szkół nr 2 w Markach Szkoła Podstawowa im. gen. Mariusza Zaruskiego w Zielonkach-Parceli 

Dziękujemy za udział !

Galeria

zdjecie: 131493
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 14
fot. 15
zdjecie

Paulina Rogowska

Mareckie Inwestycje Miejskie Sp. z o. o.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry