Piknik i Konsultacje

Paulina Rogowska MCER

 26 czerwca 2023    14:06

Drodzy Mieszkańcy Miasta Marki! 

Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział w konsultacjach dotyczących koncepcji zagospodarowania terenów rekreacyjno-sportowych przy ul. Stawowej w Markach. Jest nam niezmiernie miło, że mieszkańcy naszego miasta są tak zaangażowani i chcą mieć wpływ na kierunek rozwoju oraz inwestycje, które powinny zaistnieć w naszym mieście.

Zgodnie z założonym wcześniej programem konsultacje rozpoczęły się punktualnie o godzinie 17:10 wyjątkowym spacerem. Trasę mogliśmy rozpocząć z dwóch punktów głównych: MCER, oraz teren MKS Marcovia Marki. Podczas spaceru każdy miał możliwość zapoznania się z propozycjami obiektów, które mogą w przyszłości powstać na wyznaczonej przestrzeni. Amfiteatr, tor przeszkód, wodny plac zabaw, restauracja, hotel, ogród kwiatowy, tężnie to tylko kilka z naszych propozycji, które mieliście okazję zobaczyć. O godzinie 19:00 został rozpoczęty spacer „merytoryczny”, gdzie wspólnie z Burmistrzem Miasta Marki Jackiem Orychem, Prezesem Mareckich Inwestycji Miejskich Piotrem Grubkiem, Dyrektorką Działu Realizacji Inwestycji Barbarą Miechowicz oraz architektami zaangażowanymi w projekt mogliśmy poznać planowane inwestycje „od środka”. Nie mogło oczywiście zabraknąć niespodzianek! Na trasie czekały 4 przystanki specjalne, podczas których mogliście wspólnie z nami tworzyć m.in. piękne wianki, czy wiecie, że wykorzystaliśmy aż 500 sztuk kwiatków, które zdobiły wasze głowy?! Dziękujemy najmłodszym uczestnikom konsultacji za namalowanie waszych wymarzonych terenów rekreacyjno- sportowych. Miło było widzieć uśmiechnięte twarze podczas odgadywania haseł naszej krzyżówki, a także bawić się z wami na matach układając puzzle. Każdemu kto spróbował swoich sił w korfballu i trafił do tak nietypowego kosza gratulujemy! Czym byłby piknik gdyby nie kiełbaski z ogniska? Cieszymy się, że Wam smakowało. Ponad 1000 zjedzonych kiełbasek to wspaniały wynik! Dziękujemy także wszystkim, którzy wypełnili naszą ankietę. Wasze uwagi, sugestie i pomysły są dla nas bardzo ważne i będą rzetelnie przeanalizowane. Przypominamy, że: Ankietę można wypełniać do dnia 31 lipca 2023 roku: online – (https://forms.gle/f3Nvw5yboGT1pjYM8), osobiście w budynku Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego przy ul. Wspólnej 40, osobiście w Urzędzie Miasta Marki, Al. Piłsudskiego 95.

Dziękujemy!  

Fotorelacja dostępna na stronie MCER.

Galeria

zdjecie: 131506
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
zdjecie

Paulina Rogowska

Mareckie Inwestycje Miejskie Sp. z o. o.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry