Dokumenty z okresu II wojny światowej znalezione na strychu kamienicy w Markach-Pustelniku

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 29 czerwca 2023    23:06

Dzięki czujności historycznej Pani Justyny i Pana Andrzeja Jeż z Marek, za co serdecznie dziękujemy, ocaliliśmy od zapomnienia i zniszczenia, kolejne artefakty związane z historią naszego miasta - tym razem z okresu II wojny światowej.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu na ten temat, a jeśli ktoś z Państwa natrafi na artefakty związane z historią naszego miasta to serdecznie prosimy o kontakt ☎️ Tel. 501-550-416.

Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga. Czerwiec 2023 r.

Galeria

zdjecie: 131519
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry