Pamiętaj o Mareckiej Karcie Mieszkańca

Tadeusz Markiewicz CAF3

 30 czerwca 2023    18:20

Przedłuż jej ważność, korzystaj ze zniżek

30 czerwca mija termin ważności Mareckiej Karty Mieszkańca (MKM) przedłużonej na podstawie rozliczenia PIT za 2021. Jeśli jeszcze nie posiadacie MKM lub nie przedłużyliście jej ważności, przypominamy, że możecie to zrobić w Centrum Aktywności Fabryczna 3 (ul. Fabryczna 3).

CAF3 w okresie wakacyjnym jest czynne w poniedziałki i wtorki 8.00-20.00, w środy 8.00-18.00, w czwartki 8.00-16.00 i w piątki 8.00-14.00.

W tych godzinach możecie (bez wcześniejszego umawiania się) wyrobić oraz przedłużyć MKM. Aby to zrobić należy okazać pierwszą stronę z deklaracji rocznej PIT za rok 2022 (np. PIT 37, PIT 28, PIT 36) wraz z potwierdzeniem jej złożenia w Urzędzie Skarbowym w Wołominie i wskazaniem Marek jako miejsca zamieszkania.

Dlaczego to takie ważne? Urząd Skarbowy przesyła  38,40% z Państwa podatku do miejsca, które wskazujecie w rocznym rozliczeniu PIT. Dzięki temu miasto może realizować swoje podstawowe zadania (np. edukacja. transport publiczny) oraz inwestycje.

Szczegóły znajdziecie na stronie Mareckiej Karty Mieszkańca https://www.marki.pl/karta/

Przypominamy - karta uprawnia do zniżek u ponad 80 partnerów programu!

źródło: CAF3

Galeria

zdjecie: 131521
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry