Chlorek wapnia utrzyma się na mareckich gruntówkach przez około 6 miesięcy

Tomasz Paciorek

 3 lipca 2023    15:03

22 czerwca br. poinformowałem Państwa o zamiarze ogłoszenia przez Zarząd miasta przetargu na środek chemiczny mający na celu zapobieżenie kurzenia się na drogach gruntowych w Markach. Na ten cel Zarząd przeznaczył 500 000,00 zł. Link do wpisu kliknij TUTAJ

W dniu 31.05.2023 r. wysłałem w tej sprawie e-maila do Zarządu miasta. Dziś, tj. 3.07.2023 r. otrzymałem odpowiedź. Poniżej pismo w tej sprawie.

Foto: Internet

Załączniki:

0001.jpg

Galeria

zdjecie: 131525
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry