TRE VOCI - koncert świąteczny

START:    15 grudnia 2023    19:00

Paulina Rogowska MCER

 10 lipca 2023    14:10

Zdobywcy złotej płyty w kategorii muzyka poważna – zespół TRE VOCI – zapraszają na swoją trasę koncertową!

Voytek, Mikołaj i Miłosz, czyli tenorzy nowej generacji, to fenomen na polskiej scenie muzycznej. Dzięki swej przyjaźni, talentowi i ciężkiej pracy wprowadzili gatunek classical crossover na polskie estrady, a swoją charyzmą sceniczną przełamują stereotyp śpiewaka operowego.

Świąteczny koncert to niezwykła podróż muzyczna z utworami nieodzownie kojarzącymi się ze Świętami Bożego Narodzenia. Nadają kolędom i piosenkom świątecznym zupełnie niepowtarzalną jakość i nastrajają na ten niezwykły czas. To wszystko składa się na niezwykły wieczór z TRE VOCI – artystami o mocnych głosach, wielkich sercach i ogromnym poczuciu humoru.

Show wzbogacone jest o imponującą oprawą świetlną. Na scenie towarzyszy tenorom czteroosobowy zespół muzyczny, złożony z najlepszych poznańskich instrumentalistów i wirtuozów w swoim fachu.

Koncerty TRE VOCI to nie tylko muzyka, styl i elegancja, ale przede wszystkim spotkanie z nowo poznanymi przyjaciółmi. Wrażenia widzów mówią same za siebie: „Nigdy nie zawodzą… coraz częściej jednak przekraczają granicę między ziemią a niebem”.

Bilety dostępne tutaj oraz w kasach MCER.

Galeria

zdjecie: 131534
fot. 1
zdjecie

Paulina Rogowska

Mareckie Inwestycje Miejskie Sp. z o. o.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry